[ UCRETSİZ ] Instagram Araçlar Yazılımı [ YENİ ] (1 Viewer)

Mehmet Maşa

Yönetici
Yönetici
5 Tem 2019
52
13
8
İzmir
mehmetmasa.com.tr
Merhaba arkadaşlar, forumda instagram araçları yazılımı isteyen birkaç kişi gördüm ama kullanılabilecek bir yazılım yoktu bende kodlayıp paylaşmak istedim.

Instagram takipçi, beğeni, izlenme, kaydetme, yorum, hikaye izlenme olarak kategorileri mevcut.
Her bölüm için farklı api tanımlayabilirsiniz. Api eklerken minimum ve maximum verdiğiniz değerler arasında RANDOM sipariş girer.
Blog bölümü mevcut admin panelinden yeni makaleler paylaşarak sitenize hit çekebilirsiniz.
Elimden geldiğin yazılımı sade tutmaya ve link yapısını seo'ya uygun yapmaya çalıştım.
Şimdiden bol kazançlar :)

İhtiyacınız olan yazılımı yorumda belirtirseniz kodlayıp ücretsiz paylaşabilirim. :)

Kurulum :
Dosyaları indirin,
PHP Sürümünüzü +7.2 olarak ayarlayın.
Veri tabanı ve kullanıcısı oluşturun. Kök dizinde bulunan SQL dosyasını oluşturduğunuz veri tabanına import edin.
bootstrap/app.php dosyasından veri tabanı bağlantı işlemlerini yapın ve dosyları yükleyin.
Admin bilgileri demo ile aynı

Demo :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Admin Giriş :

Kullanıcı : prejnet
Şifre: prejnet
İndirmek İçin :

Kurulum Videosu :

Son düzenleme:

hope

Üye
Üye
26 Tem 2019
2
0
1
free api sağlayan yer var mı bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi ?

Mehmet Maşa

Yönetici
Yönetici
5 Tem 2019
52
13
8
İzmir
mehmetmasa.com.tr
Evet Bu Şekilde Yapınca Çalıştı Orjinal Sunucuya atınca Sorunsuz çalıştır ozmn Birde ufak bir Sorum olacaktı ( Hizmet İşleme alındı.. ) Diyor bunu ben Panelde Veya bir yerde göremiyormuyum?
Malesef api'a gönderilen siparişleri panele çekmedim. Yapılabilirdi aslında aklıma gelmedi ilerleyen zamanlarda ekleyebilirim. Veya forumdan geliştirmek isteyen birisi eklerse güncelleyebiliriz :)

• Like
Tepkiler: HayaLCAFE

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Hakkımızda

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan prej.net T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ve kullanıcıların sisteme kayıt olurken kabul ettikleri kurallar çerçevesinde tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Prej.net karşılaştığınız yazılımsal sorunlar için yardım alabileceğiniz veya sorun yaşayan üyelere yardım edebileceğiniz bir platform. Yaptığınız yazılımlar hakkında üyeler ile beyin fırtınası yapabilir ve daha iyi seviyelere getirebilirsiniz.

Yararlı Bağlantılar

User Menu