[ ÜCRETSİZ ] Smm Panel Scripti [ Gelişmiş Sistem ] (1 Viewer)

Mehmet Maşa

Yönetici
Yönetici
5 Tem 2019
52
13
8
İzmir
mehmetmasa.com.tr
YAZILIMIN SATIŞI KESİNLİKLE YASAKTIR!​

Merhaba arkadaşlar, kendi yazılımım olan scripti paylaşmak istedim.

Panel Özellikleri ;

- Kategorileri ve servisleri pasif yapma
- Api ekledikten sonra otomatik panel üzerinden servislere ulaşıp servis ekleme
- Önyüz'ü tamamen güncelleyebilme
- Payamar / Paywant / buypayer / Shopier entegresi. Shopier kullanılması durumunda bakiyeyi manuel eklemelisiniz.
- Sitede Yeni Siparişler , Destek , Servisler, Giriş Bölümü, Kayıt Bölümü ve Bakiye bölümüne sınırsız duyuru ekleyebilme.
- Eğer sipariş girilmiyorsa otomatik servisi pasif yapma ( Böylece arada girip pasif olan servisleri aktif yapacaksınız boşa sipariş düşmeyecek)
- Dışarıya api sağlama -> Servisler/Sipariş durumu/Sipariş Alma/ Bakiye
- Sipariş ayarlarını düzenleyebilme
Ve klasik smm panel özellikleri.

Api çektiğiniz yerde hata olur sipariş girilmezse (Bizim api dahil) servis otomatik pasif yapılır. Sipariş alınmaz sizin servisleri kontrol edip pasif olanları düzelterek aktif yapmalısınız.

Demo :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Kullanıcı adı : mehmetmasa
Şifre: mehmetmasa

Api URL : siteadi.com/api/v2.php
Api'den sipariş alabilir, sipariş durumunu, bakiyeyi ve servisleri döndürebilirsiniz.
Shopier entegre için SHOPIER bölümünden paketleri eklemeniz yeterli.

Kurulum;

sys Klasörünün içerisindeki config.php dosyasını düzenleytin. Localhost olan bölümü değiştirmeyin.
cron dosyasının içerisindeki orders.php dosyasını cron olarak ekleyin. Dakikalık olarak çalıştırmanızı öneririm.
Oluşturduğunuz veri tabanına SQL Klasörünün içerisindeki smmpanel.sql dosyasını içeri aktarın
Kurulum bu kadar

Son düzenleme:

HayaLCAFE

Üye
Üye
17 Ağu 2019
5
1
3
Smmturk.net sitesi ile iletisime gecerek temin edebilirsiniz.

İletişime msj Attım ulaşabilirsem Bana bu konuda yardımcı olurmsunuz kendi sitem var ama çalıştıramadım

İnstaWeb V7 Bulunuyor Nette baktım oda sorunlu galiba.
Adresi Olarak Kurulumu yaptım Ama Çalışmıyor Bu Şekilde Sayfa hata veriyor ne yapmışsam Düzelmedi

Mehmet Maşa

Yönetici
Yönetici
5 Tem 2019
52
13
8
İzmir
mehmetmasa.com.tr
İletişime msj Attım ulaşabilirsem Bana bu konuda yardımcı olurmsunuz kendi sitem var ama çalıştıramadım

İnstaWeb V7 Bulunuyor Nette baktım oda sorunlu galiba.
Adresi Olarak Kurulumu yaptım Ama Çalışmıyor Bu Şekilde Sayfa hata veriyor ne yapmışsam Düzelmedi
Kullandiginiz yazilim w*rez mi?

mustafaunsals

Üye
Üye
21 Ağu 2019
1
0
1
Merhaba Hocam. Ben bu paneli çok sevdim kullanıyorum. Benim amacım bu panelde sadece sipariş almak ve satmak ve destek sistemi o kadar. Ben apiden çok anlamadım. bana bir yardım edin. sorunum - Ben servis ekledim. servisi denemek amaçlı satın alırken görseldeki gibi hata alıyorum. lütfen yardım edin. bu panelde amacım kendi ürünümü satıcam o kadar. apı ile işim olmaz. lütfen yardım ediniz

Ekli dosyalar

Mehmet Maşa

Yönetici
Yönetici
5 Tem 2019
52
13
8
İzmir
mehmetmasa.com.tr
Merhaba Hocam. Ben bu paneli çok sevdim kullanıyorum. Benim amacım bu panelde sadece sipariş almak ve satmak ve destek sistemi o kadar. Ben apiden çok anlamadım. bana bir yardım edin. sorunum - Ben servis ekledim. servisi denemek amaçlı satın alırken görseldeki gibi hata alıyorum. lütfen yardım edin. bu panelde amacım kendi ürünümü satıcam o kadar. apı ile işim olmaz. lütfen yardım ediniz
Merhaba, panel apisiz çalışmıyor. Apiye bakiye yükleyip admin panelinden apiyi eklemelisiniz. Servisleri eklerkende hangi API'a ait olduğunu seçmelisiniz. Servis API'a ulaşmaz ise bu hatayı verecektir. Smmturk.net üzerinden destek talebi açarak destek alabilirsiniz.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Hakkımızda

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan prej.net T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ve kullanıcıların sisteme kayıt olurken kabul ettikleri kurallar çerçevesinde tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Prej.net karşılaştığınız yazılımsal sorunlar için yardım alabileceğiniz veya sorun yaşayan üyelere yardım edebileceğiniz bir platform. Yaptığınız yazılımlar hakkında üyeler ile beyin fırtınası yapabilir ve daha iyi seviyelere getirebilirsiniz.

Yararlı Bağlantılar

User Menu