Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabını göremiyorsanız
bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Benim İşletmem, işletmenizin Google aramalarında ve haritalarında görünümünü kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır. Kontrol edebileceğiniz bilgiler arasında işletme adınız, konumunuz ve çalışma saatleriniz vardır. Buna ek olarak müşteri yorumlarını yönetebilir, resimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Google Benim İşletmem üzerinden işletmenizin nereden ve nasıl arandığını görebilirsiniz.

Local olarak yapılan google aramalarının %60'ı haritalar bölümüne gitmektedir. Kendi işletmenizi ekleterek daha fazla insana ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Genel gün içerisinde ekletebiliyoruz fakat birkaç gün sürebildiği oluyor. %99 ihtimail ile 3 gün içerisinde onay alıyoruz.

Evet işletmenizi yönetebilirsiniz. Açık olduğunuz saatleri, işletmenizin durumunu, resimlerini ve diğer özellikleri değiştirebilirsiniz.

Google işletmenizi ekledikten sonra herhangi bir nedenden dolayı askıya alınırsa veya işletmenizi kaybederseniz ücretsiz şekilde tekrar kayıt ediyoruz.

Askıya alınan işletmeleri tekrar aktif edebiliyoruz. İşletmeniz için sipariş geçip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örneğin bir nakliyat işletmeniz var ve izmir'de hizmet veriyorsunuz. İzmir'de yaşayan birisi "Nakliyat Firması" diye arama yaptığında Google karşısına haritaları çıkartmaktadır. Haritalarda İzmir'de bulunan nakliyat firmaları listelenir. İnsanların %60 civarı web site yerine haritaları kullanıyor ve işletmelerin telefon numaraları üzerinden iletişime geçiyor. Sizin işletmenizde haritalarda çıkacağı için satışlarınız artacak ve daha fazla insana ulaşacaksınız.

Google haritalara işletmeniz eklendikten sonra bütün kontrol sizde oluyor. Bizim hesabınıza erişimimiz olmuyor ve herhangi bir düzenleme yapamıyoruz.